Kontakt oss

 

EQUITONE
Ensjøveien 7A
N-0655 Oslo 
T: +47 21 09 66 00

etexnordic-no@etexgroup.com

 

Salg

Oslo vest, Akershus Vest,
Buskerud, Vestfold,
Oppland & Telemark


Børge Samuelsen
Mob.: +47 91 56 43 20
borge.samuelsen@etexgroup.com

 

Midt- og 
Nord-Norge:


Morten Ivar Fuglemsmo
Mob.: +47 90 10 35 91
morten.i.fuglemsmo@etexgroup.com

 

Sør- og
Vestlandet:


Reidar Mesel
Mob.:+47 40404042
reidar.mesel@etexgroup.com

 

Oslo Øst, Akershus Øst,
Østfold og Hedmark


Thomas M. Thenau 
Mob.:+47 93095252
thomas.m.thenau@etexgroup.com

 

Teknik


Teknisk Chef Norden
Peter Fallesen
T +46 10 331 2609
peter.fallesen@etexgroup.com

 

Intern Projektsalg:
order-no@etexgroup.com

 

Internal Project Consultant


Stian Gullesen
Mob.:+47 9023 4601
stian.gullesen@etexgroup.com

 

Salgsledelse:


Salgschef
Nikolai Halle
+46 941 64 241  
nikolai.halle@etexgroup.com

 

Marketing
Trenger du annonser, annet materiale
eller opplever problemer med hjemmesiden,
kontakt vår markedsavdeling på facade-nordic@etexgroup.com